Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Konu: Satılık AKG Perception 220

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    29
    Thanks
    0

Satılık AKG Perception 220

DisLike

0
    mikrofonun kalitesini bilen bilir açıklamaya gerek yok. hardcasei ve içerikleriyle gönderilecek izmir içi elden satış mümkündür şehir dışına kargo havale alıcıya aittir. çok sıkıştıgım için fiyat bu sıfırı 1000 küsur lira bu yüzden pazarlık ve takas teklif etmeyin

ilandan ulaşabilirsiniz.

ÅOK FÄ°YAT Acil Satılık AKG Perception 220 - AKG Mikrofon sahibinden.com'da - 97772160Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Administrator ademgordukmusic's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    132
    Thanks
    24

DisLike

0
    Süper fiyat gerçekten. Hayırlı satışlar.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Beatmaker
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    263
    Thanks
    17

DisLike

0
    Almaya heves ettim ama ucuz olması korkutuyor beniDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Sadece Müzik <3 !

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Fiyati ucuz degil normal fiyat ikinci el icin. Turkiye fiyati pahali. 1000 tl cok pahali. 320-tle ebay uzerinden rahatca ala bilirsin. arkadas sifirini Turkiye fiyatindan kiyaslarsak ikinci el icin gayet makul fiyat bicmis. Ama ebay uzerinden yenisinin fiyatini ogrenirsen goreceksin 320 tl-ye sifirini alman mumkun.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    132
    Thanks
    24

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi RUSTAM İletiler
    Fiyati ucuz degil normal fiyat ikinci el icin. Turkiye fiyati pahali. 1000 tl cok pahali. 320-tle ebay uzerinden rahatca ala bilirsin. arkadas sifirini Turkiye fiyatindan kiyaslarsak ikinci el icin gayet makul fiyat bicmis. Ama ebay uzerinden yenisinin fiyatini ogrenirsen goreceksin 320 tl-ye sifirini alman mumkun.
    Rustam;

Ebay ve Amazon üzerinden hiç sipariş yapmadın sanırım. Çünkü eğer yapmış olsaydın, aletler Türkiyeye girerken boyutlarından dolayı gümrüğe takıldığını almak için sınır gümrüğüne gidersen alınan cihazın 2 katı para istendiğini + verginin dahada yükseldiğini biliyorsundur umarım. Bu da Türkiyede şuan satılan 1,124 TL civarı fiyatını 2 katına çıkarıyor. Yurt dışından bu boyutlarda ürün almanın zorluklarını hiç yaşamadın herhalde. Yoksa bizde biliyoruz Türkiyedeki fiyatların uçuk olduğunu. Her neyse, satış konusunu kirlettik arkadaşın. Sonuç itibari ile şuanki fiyatı ile çok iyi bir ürün, hazır param olsaydı affetmez alırdım.

Türkiye Fiyatı
    http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=9743&gid=1713Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi ademgordukmusic İletiler
    Rustam;

Ebay ve Amazon üzerinden hiç sipariş yapmadın sanırım. Çünkü eğer yapmış olsaydın, aletler Türkiyeye girerken boyutlarından dolayı gümrüğe takıldığını almak için sınır gümrüğüne gidersen alınan cihazın 2 katı para istendiğini + verginin dahada yükseldiğini biliyorsundur umarım. Bu da Türkiyede şuan satılan 1,124 TL civarı fiyatını 2 katına çıkarıyor. Yurt dışından bu boyutlarda ürün almanın zorluklarını hiç yaşamadın herhalde. Yoksa bizde biliyoruz Türkiyedeki fiyatların uçuk olduğunu. Her neyse, satış konusunu kirlettik arkadaşın. Sonuç itibari ile şuanki fiyatı ile çok iyi bir ürün, hazır param olsaydı affetmez alırdım.

Türkiye Fiyatı
    mydukkan.com :: AKG Perception 220 Condenser Microphone :: Condenser Mikrofon
    Ben su ana kadar ne aldiysam Ebaydan aldim. 1000 dolarlik dizustu pc bile aldim. Sorunsuz geldi. Turkiyede cok kotuymus durum. Azerbeycana yol parasi olarak ne gosteriyorsa odur. ekstra bizim gumruklerde bi sey alinmiyor. Sizde durum vahimmis. Arkadasdan da ozur dilerim kirlilik icin.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    132
    Thanks
    24

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi RUSTAM İletiler
    Ben su ana kadar ne aldiysam Ebaydan aldim. 1000 dolarlik dizustu pc bile aldim. Sorunsuz geldi. Turkiyede cok kotuymus durum. Azerbeycana yol parasi olarak ne gosteriyorsa odur. ekstra bizim gumruklerde bi sey alinmiyor. Sizde durum vahimmis. Arkadasdan da ozur dilerim kirlilik icin.
    Yemin ederim Azerbaycan da yaşamak varmış. Sırf bunun için bile gidilebilir.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    29
    Thanks
    0

DisLike

0
    normalde 700 liraya satılıyor ikinci eli ama 700e koysam asla satamam 400e satamadım daha. çok acil ihtiyacım oldugundan bi an önce elimden çıksın istiyorum kesinlikle problemi yok çizik dahi yok gözüm gibi baktımDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Beatmaker
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    263
    Thanks
    17

DisLike

0
    Babamdan biliyorum sanki öyle bi salaklık yapma diyor En iyisi Lafa müzikten sipariş vermek Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Sadece Müzik <3 !

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Vallah arkadaslar soylediklerim laf olsun diye degil. Hatta inanmayanlar olursa araci da ola bilirim ama komisyon alirim . Turkiye fiyati sifir 1200 mu neydi. 600 liraya kargo dahil herkese sifirini gondereririm. Yari fiyatina geliyor. Yeni kulaklik aldim ebaydan. Simdi bi ses karti ve midi klavye de alicam gelicek ay.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

11. The Following User Says Thank You to RUSTAM For This Useful Post:

ademgordukmusic (09-09-2012)

Page 1 of 2 12 LastLast

Gönderme İzinleri