Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Konu: Satılık AKG Perception 220

Beatmaker
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    263
    Thanks
    17

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi RUSTAM İletiler
    Vallah arkadaslar soylediklerim laf olsun diye degil. Hatta inanmayanlar olursa araci da ola bilirim ama komisyon alirim . Turkiye fiyati sifir 1200 mu neydi. 600 liraya kargo dahil herkese sifirini gondereririm. Yari fiyatina geliyor. Yeni kulaklik aldim ebaydan. Simdi bi ses karti ve midi klavye de alicam gelicek ay.
    Ben yine bilirkişi olan babama sordum "Şansa bağlı katgo ile gönderirse şansa bağlı gümrüğe takılabilir yine vergileri alırlar ama tamamen şans" Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Sadece Müzik <3 !

2. The Following User Says Thank You to BD Beatz For This Useful Post:

ademgordukmusic (09-09-2012)

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi BD Beatz İletiler
    Ben yine bilirkişi olan babama sordum "Şansa bağlı katgo ile gönderirse şansa bağlı gümrüğe takılabilir yine vergileri alırlar ama tamamen şans"
    Sizde bilmiyorum ama bizde oyle bir sey yok katiyyen.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Administrator ademgordukmusic's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    132
    Thanks
    24

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi BD Beatz İletiler
    Ben yine bilirkişi olan babama sordum "Şansa bağlı katgo ile gönderirse şansa bağlı gümrüğe takılabilir yine vergileri alırlar ama tamamen şans"
    Kesinlikle şans. Bildiğin piyango yani. Türkiye için maalesef yurt dışından ürün getirmek çok sakat iş.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    29
    Thanks
    0

DisLike

0
    ya yurtdışında tanıdık olcak gelirken getircek ya da gümrükte tanıdıgın olcak işlemlerde yardım etcek. şans oyununa para yatırmak gibi bişey burda ebay veya amazondan alışveriş yapmakDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Dedigim gibi isteyene istedigi aletin sifirini Turkiye fiyatinin yari fiyatina gondere bilirim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Gönderme İzinleri