Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Konu: 50n24

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

50n24

DisLike

0
    Obstacle
    http://soundcloud.com/sonzaman/sonza-obstacle-this-is-tanbul
    This is tanbul
    http://soundcloud.com/sonzaman/sonza-this_is_tanbul
    skdar
    http://soundcloud.com/sonzaman/sonza-sk-dar-this-is-tanbul

yukarıdakiler this is tanbul albmnden

bu da yeni parası
    Gusto

http://soundcloud.com/sonzaman/50n24-gusto

bi trk dubstepcinin paralarını paylaşmak istedim hem onu tanıtmak adına hemde forumdaki dubstepcilere rnek oluşturması aısından. isteyince bizde başarabilirmişiz demek ki )Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM
    Last edited by burakyavuz; 08-13-2012 at 14:36.

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    83
    Thanks
    0

DisLike

0
    Bence ok kt alışmalar. :SDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

DisLike

0
    nesi kt mesela? dubstep deyince aklına skrillex geliyosa kt gelmesi normal tabi.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jun 2012
    İletiler
    9
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi burakyavuz İletiler
    nesi kt mesela? dubstep deyince aklına skrillex geliyosa kt gelmesi normal tabi.
    Benim Dubstep denince aklıma Knife Party, Bassnectar, NERO, The Others, Delta Heavy, Flux Pavilion, Excision, Doctor P vs. geliyor ama yinede Pro_Beating'e katılıyorum.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM
    Facebook: facebook.com/theofficialneon
    Youtube Channel: youtube.com/NeonDubstepTR
    SoundCloud: soundcloud.com/theofficialneon

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

DisLike

0
    demek istediğimde oydu işte saydıkların dubstepin en iyileri onları rnek verip bunlara ok kt demek olmaz ki bence bu paralar ok kaliteli dinlediğin dubstepler gibi heycanlandırıcı olmasada. dubstep illa bu saydıklarının yaptıkları gibi olmak zorunda değil. herkesin bi tarzı var sonuta. paralar benim değil bende fikrimi belirtiyorum sadece Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    385
    Thanks
    15

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi burakyavuz İletiler
    demek istediğimde oydu işte saydıkların dubstepin en iyileri onları rnek verip bunlara ok kt demek olmaz ki bence bu paralar ok kaliteli dinlediğin dubstepler gibi heycanlandırıcı olmasada. dubstep illa bu saydıklarının yaptıkları gibi olmak zorunda değil. herkesin bi tarzı var sonuta. paralar benim değil bende fikrimi belirtiyorum sadece
    Bu koyduğun paralar klasik dubstep tarzında dostum.zaten knife party ve skillrex electro house ile dubstepi sentezliyolar.tam bir dubstep değil yaptıkları.ama şuda var zamana ayak uydurmakta fayda var.10 sene nceki dubstep soundlarını kullanmak şimdiki zamanda biraz yersiz olur.paralar fena değil ama ok iyide sayılmaz.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    89
    Thanks
    0

DisLike

0
    Hibir parasıda hoş değil. dubstep dediğin l olmazmı. ğlen ğlen uykumu getirdi resmen. bi trk dubstep cisi diyorsun. birde git avrupada amatr dubstep cilerin yaptıkları paralara bak ve dinle. ondan sonra gidip bu paraları buraya koyarmısın grrz. bu arkadaşın kat edeceği ok uzun yollar var. dubstep in sadece 2 arpı lead bir wobble dan oluşuyor zannediyor ama grnr o ki değil malesef. Onunda sizinde başarılarınızın devamını diliyorum. Mzikle Kalın Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    89
    Thanks
    0

DisLike

0
    bu arada burakyavuz. senin olmayan paralara gelen yorumlara neden karşılık veriyorsun. senin paraların değil sakin ol. diğer arkadaşlarımızla mnakaşaya girme. kendini savun sadeceDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

DisLike

0
    sizler gibi bende fikrimi sylyorum kendimi savunacak bi durumda yok ortada anlatmaya alıştığım şey dubstep illa yle insanı alıp gtren tarzda olmuyor byle sakin uyku getiren tarzda da var ama pek dinlenmediği iin duymamış olabilirsin. rnekde verebilirim yukarıdaki paralar benimde hoşuma giden tarzda değil ama rnek olsun diye paylaşmıştım trk olduğu iin bana zel ayrı bi yorum attığın iin ok tşk Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    89
    Thanks
    0

DisLike

0
    Burak senin sıkıntıların var Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Page 1 of 2 12 LastLast

Gnderme İzinleri