Results 1 to 10 of 10

Konu: Drum & Bass

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

Drum & Bass

DisLike

0
    http://soundcloud.com/nebqed/burak-yvz-drum-bass-basshunter

drum & bass başlığı olmadığı iin buraya ekledim. umarım beğenirsiniz Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Dehşet-l Vahşet
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    140
    Thanks
    0

DisLike

0
    Giriş Gzel.Fakat Para DnB Değilde Daha ok Hardstyle a Benziyor.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Kac kovalayan var gibisinden. Evet dnb olayi yok hardstyle gibi bi sey.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

DisLike

0
    iyiymiş yaa bende hardstyle yapmak istiyorum zaten ama bana dnb gibi gelmiştiDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi burakyavuz İletiler
    iyiymiş yaa bende hardstyle yapmak istiyorum zaten ama bana dnb gibi gelmişti
    O zaman internette dnb ve hardstyle hakkida biraz arastir. Ne yapmak istedigine oyle karar ver.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    392
    Thanks
    15

DisLike

0
    giriş dnb drop kısmı hardstyle psydelic trance tadıda var naptın hoca sen yaw.ama sample midi kulanmadıysan şayet iyi mzik yapabilirsin senDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

DisLike

0
    iki trde biliyorum ama drum ve bass ağırlıklı bi alışma olduğu iin dnb olur diye dşndm teşekkr ederim sample midi yok parada Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    392
    Thanks
    15

DisLike

0
    Son kısımdada sper mario havası var bence tarzını belirle sadece ona ağırlık ver melodik aıdan gzel bir mzik ama dedimya trler arası geiş gibi olmuş dnb seviyosan Aphex Twin dinleDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    23
    Thanks
    0

DisLike

0
    tr değilde hızlı ve sert mzik sevdiğim kesin o kafayla yapmaya alışıyorum byle oluyo Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi burakyavuz İletiler
    iki trde biliyorum ama drum ve bass ağırlıklı bi alışma olduğu iin dnb olur diye dşndm teşekkr ederim sample midi yok parada
    Drum ve bass olmasi dnb dmeek degildir. BPM, kick vuruslari shakerler falan. Bunlar da farklilik gosteriyo. Demek ki iyi bilmiyomussun.Diễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAMDiễn đàn Sinh Viên ĐẠI NAM

Başlığa Ait Etiketler

Gnderme İzinleri