Results 1 to 7 of 7

Konu: Mac e fl studio

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2014
    İletiler
    3
    Thanks
    0

Question Mac e fl studio

DisLike

0
    Arkadaşlar iyi akşamlar fazla uzatmadan konuya giriyorum mac book pro'm var ve fl studio kullanmak istiyorum fakat ne yaptıysam full versiyonuna bir türlü çeviremedim biri bana yardım etsin şimdiden teşekkürlerDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jun 2014
    İletiler
    21
    Thanks
    0

DisLike

0
    Satın aldıysanız imagine line'nin sitesine girin destek alın. Crack istiyorsanız Google amcaya danışın bir çok kaynak var.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

3. The Following User Says Thank You to G3production For This Useful Post:

dil-teng (07-06-2014)

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2014
    İletiler
    3
    Thanks
    0

DisLike

0
    Tamam ama satın almadım şimdi bazı programlar var windows programlarını açabiliyor ben buradan mı hareket edeyim yoksa mac için fl stüdio indirip crack mi yapayım cevaplarsanız sevinirimDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jun 2014
    İletiler
    21
    Thanks
    0

DisLike

0
    Tabiki'de mac için olanını yapın. Mac versiyonu varsa bir programın diğer seçenekleri düşünmek mantıksız.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

6. The Following User Says Thank You to G3production For This Useful Post:

dil-teng (07-06-2014)

Tam Yetkili dil-teng's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    125
    Thanks
    61

DisLike

0
    mac in varsa niye fl studio kullanıyorsun git mis gibi logic pro kullan diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz
    bende zamanında internette G3'ün dediği mac versiyonlarına denk gelmiştim. (yanlış hatırlamıyorsam)Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jun 2014
    İletiler
    21
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi dil-teng İletiler
    mac in varsa niye fl studio kullanıyorsun git mis gibi logic pro kullan diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz
    bende zamanında internette G3'ün dediği mac versiyonlarına denk gelmiştim. (yanlış hatırlamıyorsam)
    Benim de aklımdan neden fl studio geçmedi desem yalan olur Bana halen kullanımda yetersiz geliyor. Çünkü çok fazla otomasyon gerektiren ve sürekli loop şeklinde ilerlemeyen aranjelerde bence insanı çok yavaşlatır. Mac version'u çıktı fakat bildiğim kadarıyla halen beta aşamasında. Betasınıda internetten bulabilirsiniz.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2014
    İletiler
    3
    Thanks
    0

DisLike

0
    Çok teşekkür ederim süpersiniz Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Başlığa Ait Etiketler

Gönderme İzinleri