Results 1 to 10 of 10

Konu: NI massive den anlayan biri varmı ?

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    35
    Thanks
    0

NI massive den anlayan biri varmı ?

DisLike

0
    evet beyler bir sorunum var umarım yardımcı olabilirsiniz..şimdi massive de (FL 10 da ve sürümüm 1.0.1) ses ayarladığım zaman sorun yok ama piano roll a bi not koyup oynattıgımda wobble ve bazı efect ler kayboluyor . cok sinir bozucu bir durum.. özellikle wobble yapmak icin ratio modu kullandıgımda oluyo bu olay bunu nasıl düzeltebilirim ??? yardımcı olabilirseniz cok mutlu olurum . eskiden massive 1.3 vardı ama demo crackli bunu indirince bu sorun karsıma cıktı buda dipnot Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    397
    Thanks
    15

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi vldnz123 İletiler
    evet beyler bir sorunum var umarım yardımcı olabilirsiniz..şimdi massive de (FL 10 da ve sürümüm 1.0.1) ses ayarladığım zaman sorun yok ama piano roll a bi not koyup oynattıgımda wobble ve bazı efect ler kayboluyor . cok sinir bozucu bir durum.. özellikle wobble yapmak icin ratio modu kullandıgımda oluyo bu olay bunu nasıl düzeltebilirim ??? yardımcı olabilirseniz cok mutlu olurum . eskiden massive 1.3 vardı ama demo crackli bunu indirince bu sorun karsıma cıktı buda dipnot
    dostum piano roolda notalara sağ tıklayıp pitch ayarını sağa sola çektiğimde bendede ses çıkmıyo sende öyle yapıyo olmayasın.veya şöyle diyim mesela sylent1 açtığım kanalda bir notaya pitch ayarı veriyom sonra üzerine aynı kanala massive açıp unutuyom sonra 2 saat aklıma gelinceye kadar niye bundan ses çıkmıyo diye uğraşmıştım bi zamanlar.crack muabbetide olabilir sorunDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    35
    Thanks
    0

DisLike

0
    yok dostum ya sanmıyorum ondan oldugunu ama tesekkür ederim yinede bide sey var ya bu massive tam sıgmıyo ekrana benm onu nasıl dfüzeltebilirim ?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    yok dostum ya sanmıyorum ondan oldugunu ama tesekkür ederim yinede bide sey var ya bu massive tam sıgmıyo ekrana benm onu nasıl dfüzeltebilirim ?
    Buyuk monitor alican . Yigmiyosa bazi vst-lerde var massive kullanmadigim icin bilmiyorum onda varmi. Sol tarafta yukarida pencerein en basinda ustte tut diye bir fonksiyon olacak ya da ekrana sigdir diye. Massive de varmi bilmiyorum.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    397
    Thanks
    15

DisLike

0
    yok dostum ya sanmıyorum ondan oldugunu ama tesekkür ederim yinede bide sey var ya bu massive tam sıgmıyo ekrana benm onu nasıl dfüzeltebilirim ?
    dostum massive açtıktan sonra sol üstteki plugin options tıkla sonrada detached var altta onu seçersen boyut problemi düzelirDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi esforza İletiler
    dostum massive açtıktan sonra sol üstteki plugin options tıkla sonrada detached var altta onu seçersen boyut problemi düzelir
    Hay aklinla bin yasa onu diyodum.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    35
    Thanks
    0

DisLike

0
    eyw kardesim cok saol Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Oct 2012
    İletiler
    1
    Thanks
    0

DisLike

0
    ya aynı sorun bendede var ama dediğiniz şeyi yaptım hiçbi değişiklik yok Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Administrator SORKI's Avatar
    Katılım Tarihi
    Aug 2012
    İletiler
    98
    Thanks
    23

DisLike

0
    Massive i güncellemeyi denedinizmi? 1.5 olan sürümünü bilgisayarınızdaki massivenin üstüne yükleyip deneyin birde.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Administrator SORKI's Avatar
    Katılım Tarihi
    Aug 2012
    İletiler
    98
    Thanks
    23

DisLike

0
    NI Massive 1.5 update : Indirmek için TIKLAYIN

Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri