Results 1 to 4 of 4

Konu: Rustam Nerdesin Rustamm Gel artık hacı ya sensiz buralar oksijensiz kaldı be :D

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    397
    Thanks
    15

Rustam Nerdesin Rustamm Gel artık hacı ya sensiz buralar oksijensiz kaldı be :D

DisLike

0
    Haksızmıyım beyler adam buranın sesi soluğuydu be ama küstürdük adamı.En azından adam yorum yapardı millete doğru veya yanlış bence kulakları sağlamdı adamınDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

beceriksiz müzisyen
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    267
    Thanks
    1

DisLike

0
    neden gittiğini ben de anlamadım.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    146
    Thanks
    8

DisLike

0
    forum artık eskisi gibi aktif değil diye gitti. bir kaç kişi daha gitmişti ondan başka.
    giderek düzelmez bence bir proje yapıp herkesi aynı anda çağıralım doping olur Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    [Bu kötü gidişe bir son vermem gerekir]

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    98
    Thanks
    1

DisLike

0
    Bana bu programı öğreten abilerime teşekkur ederim Rustam abiyi her zaman gözümüz arıyor abi ben her türlü elimden geleni yaparıım çünkü form'u seviyorum fakat bir korkum var acaba bu sitenin host'u serveri ne kadar süreli kiralanmış süresi dolduğu an herşey biter Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri