Results 1 to 8 of 8

Konu: Arkadaşlar (Moderatörler) FL yi bilen ler bi yardım etsin.

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    5
    Thanks
    0

Arkadaşlar (Moderatörler) FL yi bilen ler bi yardım etsin.

DisLike

0
    arkadaşlar FL ile uğraşıyorum ama şu nu bi türlü yapamıyom attığımda hazır sample şekilde aldım bilen bi yardım cı olsun lütfen Şunu Fl de kendim nasıl yapabilirim Bilen söleyebilrmi (( soundcloud.com/ali-sezer/bass ))Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Derdini dogru durust anlat ki yardim ede bilelim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    5
    Thanks
    0

DisLike

0
    ya şu linkde ki bas varya Bass by Ali Sezer on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free onu sample olarak buldum kick ekliyorum güzel oluyo ama daha değişik seslerde nasıl yapıcam piano roll de nasıl dizmem lazım ki o notaları o ses çıksın .Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Administrator ademgordukmusic's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    132
    Thanks
    24

DisLike

0
    Pöfff.. Baydı artık bu konular.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Arkadas youtube-da tonlarca video var buraya yazacagina bi arama yapsana. Bittik tukendik artik ayni konulari anlatmakdan.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    48
    Thanks
    5

DisLike

0
    benim 5 yıl falan olmuştur sanırım fl ile olan ilişkim. Ben 5 yılda çok az şey yapabiliyorken insanlar 2 günde ben nasıl dj&producer olurum diye soruyor ya da olduğunuz zannediyor. İnanır mısınız msnimde biri yazıyor, abi tanımadın mı beni? hani fl ile ilgili birşeyler anlatmıştın bana diyor. O kadar çok kişi var ki ben de tanımıyorum tabi. Kısacası herkes kısa yoldan işi öğrenmeye çalışıyor. Ne kadar tembel bir toplum olduk ya. Google'nin cevaplayamadığı soru yok. Ama araştırmak zor geliyor sanırım insanlaraDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

beceriksiz müzisyen
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    267
    Thanks
    1

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi FLangus İletiler
    benim 5 yıl falan olmuştur sanırım fl ile olan ilişkim. Ben 5 yılda çok az şey yapabiliyorken insanlar 2 günde ben nasıl dj&producer olurum diye soruyor ya da olduğunuz zannediyor. İnanır mısınız msnimde biri yazıyor, abi tanımadın mı beni? hani fl ile ilgili birşeyler anlatmıştın bana diyor. O kadar çok kişi var ki ben de tanımıyorum tabi. Kısacası herkes kısa yoldan işi öğrenmeye çalışıyor. Ne kadar tembel bir toplum olduk ya. Google'nin cevaplayamadığı soru yok. Ama araştırmak zor geliyor sanırım insanlara
    senin bana baya yardımın dokunmuştu abi yalnız evet çabucak bir şeyler yapma hevesi var illa ki,ben fl ile 3 sene önce tanıştım o zamanlar bi halt edemezken şu ara yine az çok bir şeyler çıkartabiliyorum çok şükür.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    48
    Thanks
    5

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi eskilerdenacemi İletiler
    senin bana baya yardımın dokunmuştu abi yalnız evet çabucak bir şeyler yapma hevesi var illa ki,ben fl ile 3 sene önce tanıştım o zamanlar bi halt edemezken şu ara yine az çok bir şeyler çıkartabiliyorum çok şükür.
    Sözüm meclisten dışarı tabi. Çok sevdiğim insanlar da oldu bu süreçte. İnsanların müzik yapması ve ilerlemesi çok hoşuma gidiyor. Mesela zamanında yardımcı olmaya çalıştığım bazı kişiler şimdi çok iyi işler yapıyorlar ve bu çok mutlu ediyor beni.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Başlığa Ait Etiketler

Gönderme İzinleri