Results 1 to 5 of 5

Konu: fl 11 de sürekli zoom mu yapıcaz arkadaş ?? bi yardım

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    19
    Thanks
    0

fl 11 de sürekli zoom mu yapıcaz arkadaş ?? bi yardım

DisLike

0
    Arkadaşlar Fl 9 da ne güzel piano roll de ekranı nasıl bıraktıysak başka yerlere girip tekrar piano roll ü açtığımızda ekran kaldığı gibi geliyordu.

Fl 11 de (ses kalitesi iyileşmiş ama) ise piano rollden çıkıp girince kaldığın ekrandan değil maximum zoom olmuş şekli geliyor. Sürekli zoom out yapmaktan bıktım fl 9 a geri döncem artık bunun için. yok mu bir yolu sürekli eski modunda kalmasının?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Nov 2013
    İletiler
    14
    Thanks
    0

DisLike

0
    aynı sorun bendede var sen geç kalmışsın ben abletona gectim sırf bu yüzdenDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Moderator esforza's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    397
    Thanks
    15

DisLike

0
    Kardeş siz bilmiyosunuz işi Fl de yok yok.Piano rool'un en solundaki tıkı aç en altta ''detached'' var ondan tıkını kaldır bakayım Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

DisLike

0
    sırf bu yüzden fl 11 den vazgeçmek çılgınlık Ayrıca bu Newtone denen şey bi harika dostum ben bile şarkı soyleyebılıyorum şimdi Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    twitter.com/iburakavci
    soundcloud.com/burakavci

Yeni
    Katılım Tarihi
    Dec 2013
    İletiler
    5
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi esforza İletiler
    Kardeş siz bilmiyosunuz işi Fl de yok yok.Piano rool'un en solundaki tıkı aç en altta ''detached'' var ondan tıkını kaldır bakayım
    bu sadece çift monitör olması durumunda detach yaptıgınız ekranı diğer monitöre taşıma imkanı verir..Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri