Results 1 to 10 of 10

Konu: fl studio midi klavye kayıt ...

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    6
    Thanks
    1

fl studio midi klavye kayıt ...

DisLike

0
    arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacaqımı bilemedim yanlıs yerdeysem özür dilerim .. fl studioda midi klavye ile kayıt yapmak istiyorum fakat edison ile kayıt yaptıqım zaman parça ile kayıt bir bütün olmuyo yaptıqım kaydı nasıl kanala aktarabilirim yani bastıqım tonların yanlış olan yerlerini nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olabilirmisinizDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Beatmaker
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    263
    Thanks
    17

DisLike

0
    F10 a bas odaki çıkan pencereden kendi midi klavyeni bul üzerine tıkla ve enable de Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Sadece Müzik <3 !

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Oyle degil dostum. Midi kayit alacaksan score-la al ki sonra edit ede bilesin. Edisonla olmaz. Klavyeni FL-e tanit ondan sonra Rec tusuna sag tik everything sec. Sonra metronumu aktif et ki onunla kayd et yoksa hep ileri geri sorunu yasarsin. Kayd etmek icin space butona bas pc klavyende 123 diye metronom sayip kayda girer eger baska bir sorun yoksa. Bitirdikten sonra yine space bas. Kaydi durdur. Bak playliste scoreplar dizilmis olmali.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Beatmaker
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    263
    Thanks
    17

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi RUSTAM İletiler
    Oyle degil dostum. Midi kayit alacaksan score-la al ki sonra edit ede bilesin. Edisonla olmaz. Klavyeni FL-e tanit ondan sonra Rec tusuna sag tik everthing sec. Sonra metronumu aktif et ki onunla kayd et yoksa hep ileri geri sorunu yasarsin. Kayd etmek icin space butona bas pc klavyende 123 diey metronom sayib kayda girer eger baska bir sorun yoksa. Bitirdikten osnra yien space bas. Kaydi durdur. Bak playliste socreplar dizilmis olmali.
    Metronom u beceremiyorum tam olarak bana sağladığı kolaylık nedir ileri geri derken ? O orda tik tak ediyo aklım karışıyor Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Sadece Müzik <3 !

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi BD Beatz İletiler
    Metronom u beceremiyorum tam olarak bana sağladığı kolaylık nedir ileri geri derken ? O orda tik tak ediyo aklım karışıyor
    Metronom seni muziginle bir gitmeni sagar. Yani ne gecikmzsin ne de ileri kacmazsin ana muziginden.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    6
    Thanks
    1

DisLike

0
    arkdaşlar hepinize çok teşekkür ederim ... RUSTAM allah senden razı olsun tamamdır hallettim tekrar sana ve diqer arkadaşlara çok teşekkür ederim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi DjCanEris İletiler
    arkdaşlar hepinize çok teşekkür ederim ... RUSTAM allah senden razı olsun tamamdır hallettim tekrar sana ve diqer arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Cumlemizden. Tesekkur icin Thanks butonunu kullanalim lutfen.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Sep 2012
    İletiler
    2
    Thanks
    0

DisLike

0
    slm a. arkadaşlar elimde mrk61md manuel raymond org var.fl studioda kullanmak istiyorum. usbden pcye bağlantı yaptım.sorum fl studiodan istediğim sesi seçiyorum orgla çalmaya başlayınca sesler susmuyor.bi notaya basıyorum elimi çeksem bile ses uzayıp gidior susmuyor.ayrıca fl studiodaki ritimlerimi org üzerinden nasıl kumanda edebilirim.ritim start stop attack falan.yardımlarınızı acilen bekliyorum arkadaşlarDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    98
    Thanks
    1

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi akrep1 İletiler
    slm a. arkadaşlar elimde mrk61md manuel raymond org var.fl studioda kullanmak istiyorum. usbden pcye bağlantı yaptım.sorum fl studiodan istediğim sesi seçiyorum orgla çalmaya başlayınca sesler susmuyor.bi notaya basıyorum elimi çeksem bile ses uzayıp gidior susmuyor.ayrıca fl studiodaki ritimlerimi org üzerinden nasıl kumanda edebilirim.ritim start stop attack falan.yardımlarınızı acilen bekliyorum arkadaşlar
    abi benim pek bi bilgim yok :S form sessiz çok fazla ama bir kaç abi var umarım yardımcı olurlar abi Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Sep 2012
    İletiler
    2
    Thanks
    0

DisLike

0
    sorunuma cevap verecek arkadaş yokmu yaDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri