Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Konu: Öneri Klavye?

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi isina İletiler
    evet yok da bütçenin bi kısmını öyle harcarsam geriye o klavyelere yetcek miktar kalıyor. m-audio kalite açısından iyimidir?
    Giris seviyeli klavye onlar zaten pek bir fark olmaz aralarinda. M-Audio klavyede iyi markadir. Ala bilirsin.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    110
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi RUSTAM İletiler
    Giris seviyeli klavye onlar zaten pek bir fark olmaz aralarinda. M-Audio klavyede iyi markadir. Ala bilirsin.
    Önerileri dikkate alacağım. Teşekkürler. Başka tavsiyesi olanlar yine de paylaşsın lütfen.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    2
    Thanks
    0

DisLike

0
    dostum ben fl için cme m key aldım piano çalarken ses az çıkıyo cok astırmam gerekiyo hassaslığı çok fazla rahatsız edici bu önlemenin bi yolu var mı ?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi onur09 İletiler
    dostum ben fl için cme m key aldım piano çalarken ses az çıkıyo cok astırmam gerekiyo hassaslığı çok fazla rahatsız edici bu önlemenin bi yolu var mı ?
    O dedigin tuse kalitesizligidir. Bi de velocity-sensitive ozelligi var ondan da ola bilir.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2012
    İletiler
    8
    Thanks
    0

DisLike

0
    Önerim Keyboard ; M-Audio Keyrig 49 tuş keyboard 250 200 tl bulursun sanırım kulaklık AKG,Sennheiser,Sony,Audeze bak bunlara ama iyi birşey al sesi iyi versin dj kulaklıgı sakın alma veletler bunun dB si yuksek bu ıyıdır dıyıp alıyor sakın şaşma studyo kulaklıgı en ıyısı sennheiserdir kolay gelsin.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Gönderme İzinleri