Results 1 to 4 of 4

Konu: La Minör den Şaşma

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2014
    İletiler
    49
    Thanks
    0

La Minör den Şaşma

DisLike

0
    https://soundcloud.com/serdar-tekin-2/deneme-1Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Tam Yetkili dil-teng's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    125
    Thanks
    61

DisLike

0
    çok kulak tırmalayıcı sesler seçmişsin rahatsız etti beni özellikle organ sesi
    02. dakikadan sonra gene dinlenebilir hale alıyor fakat 02:28 de gene rahatsız ediyor mikser üzerine yoğunlaş çalışmalarına zaman ayır.1 saatlik 2 saatlik diye diretmen vardı senin.buna ne kadar zaman harcadın bilmiyorum ama çok çalışılmamış gibi üstünde özelliklede mikser konusunda.bu şekilde devam edersen boşa kürek sallarsın.miksere yoğunlaş başarılarDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2014
    İletiler
    49
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi dil-teng İletiler
    çok kulak tırmalayıcı sesler seçmişsin rahatsız etti beni özellikle organ sesi
    02. dakikadan sonra gene dinlenebilir hale alıyor fakat 02:28 de gene rahatsız ediyor mikser üzerine yoğunlaş çalışmalarına zaman ayır.1 saatlik 2 saatlik diye diretmen vardı senin.buna ne kadar zaman harcadın bilmiyorum ama çok çalışılmamış gibi üstünde özelliklede mikser konusunda.bu şekilde devam edersen boşa kürek sallarsın.miksere yoğunlaş başarılar
    gece yaptım aynen 2 saatlik çalışmalarımdan , kulaklıksız yapıyorum ve kimse uyanmasın diye net duymadan yaptım biraz deiştirebilirm cumadan sonraDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2014
    İletiler
    49
    Thanks
    0

DisLike

0
    sen yeterki yorum yap sonuçta ben amatörüm foruma geldiğim günden beri soundumu biraz ilerlettim...
    parçalarımda orjinal parça diye tabir edebileceğim eserlere göre bir şey eksik ama ne onu bulamıyorum
    altta kalan sesi üste çıkarsan öteki altta kalıyor , başka bi yerde de demiştim aslında başkalarına karışık gelen sesler bana karışık gelmiyor
    bu benim tarzım aslında benim eslerimde sesler hep birbirine giricek aynı anda üst üste 3 melodi çalıcak, bazı sesler gürültü formatına gelip kaybolucak , başkalarına benzeyip milyonlarca eserlerin aynısından bir tane daha üretemem ,sound olarak böyle iken loop olarak sürekli devam eden basit bir loop olucak ve diğer farklı sesler ona eşlik edicek , eserimde duraklama, gam değiştirme , plak cızırtısı yada 1 2 saniyelik parçaya serpiştirilmiş bir dünya ses olmaz , club için sıkıcı salon müziği için , ritmik hikayesi olan yeni bir tarz bu ve gittikçe ilerleyecek ....

buda isteğin üzerine 15 dakkalık farklı soundlu hali:

https://soundcloud.com/serdar-tekin-2/deneme2Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Last edited by Serdar Tekin; 07-05-2014 at 03:21.

Gönderme İzinleri