Results 1 to 9 of 9

Konu: Zeemin Kat ( Kısa film) Soundtrack...

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

Zeemin Kat ( Kısa film) Soundtrack...

DisLike

0
    Kısa film için müzik teklifi geldi bende yaptım... Daha bitmedi ama bi yorumlarınızı alayım dedim... Tarzı Beat olmayabilir ben bazen kızla erkeği bile ayıramıyorum bakalım ne düşünüyosunuz parça hakkında ?

http://soundcloud.com/fatih-y-r-r/zemin-kat-soundtrack-n-izlemeDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Kulaga hos geliyo tabii ama filmde izlemek isterdim bakalim nasil olmus.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

DisLike

0
    daha film çekilmedi ya hala senaryo aşamasındaymış öyle çokta iyi bişey beklememek gerek çünkü görsel iletişim mezunları yapıcak bu filmi... İşlerinde iyiler ama senaryo önemli... neyse çok gevezeledim Eyvallah yorumun için Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi burakavci İletiler
    daha film çekilmedi ya hala senaryo aşamasındaymış öyle çokta iyi bişey beklememek gerek çünkü görsel iletişim mezunları yapıcak bu filmi... İşlerinde iyiler ama senaryo önemli... neyse çok gevezeledim Eyvallah yorumun için
    Merak ettim simdi. Hadi kismetse izleriz bitiste.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Soundtrack-çı orion's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    kardeşim drumlar biraz arkada kalmış gibi geldi genel olarak iyi ama kısa film için daha sağlam bişeyler çıkartabilirsin bence başarılarDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    52
    Thanks
    0

DisLike

0
    Filmin hangi sahnesinde kullanılacağını bilmediğim için duygusuyla ilgili birşey diyemeyeceğim, genel anlamda kendi içerisinde değerlendirirsek çalışmayı mix sıkıntısı haricinde geçeri var fakat sanırım proje aşamasında olduğu için demosunu paylaştın bizimle, proje bitiminde bütünüyle bize açtığında konuyu emin ol daha fikir verici konuşabiliriz, çalışmalarında başarılar...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    83
    Thanks
    0

DisLike

0
    Spectrasonic Atmosphere Kullanıldığı Kesin Ama Güzel Olmuş ama film için kullanılırmı bilemem.. Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Pad-lerde 1 numara vst-dir. Neden kullanilmasin ki?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    148
    Thanks
    0

DisLike

0
    başta omnisphereden kullandığın voiceFx'in reverbini arttır ve delayı pan'lı olarak ayarlarsan daha iyi olur ardından bass'e girerken bi reverse crash yada bu tars bi Fx kullanırsan upsweep gibi daha iyi bir bağlantı olur. Mix ile alakalı evet biraz sıkıntın var ama öle çokta kötü değil.)Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    https://www.facebook.com/TolgaUZULMEZ

soundcloud.com/tolga-uzulmez

https://twitter.com/tolgauzulmez

Trance&Uplifting.. My Drugs.
    Sample , midi ve herhangi hazır seslerle çalışıp;' ben müzik yapıyorum.' diyen, çalışmalarım ve paylaşımlarım hakkında yorum yapmasın lütfen.

Başlığa Ait Etiketler

Gönderme İzinleri