Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Konu: ibrahim Soylu - Soundcheck

ibrahimsoylu
    Guest

ibrahim Soylu - Soundcheck

DisLike

0
    http://soundcloud.com/ibrahimsoylu/ibrahim-soylu-soundcheckDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Soundtrack-çı orion's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    kardeşim bütün herşeyi çok iyi kullanmışsın çok kalitali olmuş gerçekten ama bir sorun var hatta senin bütün parçalarında var genellikle bu sorun . melodi hep aynı gidiyo hiç değişmiyo tmm bu tarz böyle aynı olabilir ama 2 dk boyunca aynı şeyleri yapmışsın ok.demek istediğimi anlamışsındır umarım ama çok iyi olmuş kick falan ben beyendimDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi orion İletiler
    kardeşim bütün herşeyi çok iyi kullanmışsın çok kalitali olmuş gerçekten ama bir sorun var hatta senin bütün parçalarında var genellikle bu sorun . melodi hep aynı gidiyo hiç değişmiyo tmm bu tarz böyle aynı olabilir ama 2 dk boyunca aynı şeyleri yapmışsın ok.demek istediğimi anlamışsındır umarım ama çok iyi olmuş kick falan ben beyendim
    farkındayım kardeş melodi yazmada zorlanıyorum zaten nota falan da bilmiyorum ama bi şeyler yapmaya çalışıyorum işte yorum için teşekkürler.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    kardeş bende müzik anlamında hiç bir eğitim almadım ama eğer daha önce bir enstruman çaldıysan kendi kendine araştırarak öğreniliyo bende bu sayede biraz da olsa nota akor bilgim var . akorları internetten araştırabilirsin çok yaygın siteler var .Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    kardeş bende müzik anlamında hiç bir eğitim almadım ama eğer daha önce bir enstruman çaldıysan kendi kendine araştırarak öğreniliyo bende bu sayede biraz da olsa nota akor bilgim var . akorları internetten araştırabilirsin çok yaygın siteler var .
    ben hiç bir şey çalmadım müziğe furity loops ile başladım ama yakın zamanda eğitim almayı düşünüyorum.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    ben müziğe 10 yaşımda mixcraft diye bir prglamla başladım zaten çok kolay dı herşey hazırdı sadece yerleştiriyodun . 15 yaşımdada tam olarak fl ye başladım 2 sene dir fl kullanıyorum . sen kaç senedir kulanıyosun ?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    ben müziğe 10 yaşımda mixcraft diye bir prglamla başladım zaten çok kolay dı herşey hazırdı sadece yerleştiriyodun . 15 yaşımdada tam olarak fl ye başladım 2 sene dir fl kullanıyorum . sen kaç senedir kulanıyosun ?
    1 yıldan beri kardeş .Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    oo daha az olmuş güzel o zaman bu yaptığın çalışmalar falan 1 yılda iyi ilerletmişsin kendiniDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    oo daha az olmuş güzel o zaman bu yaptığın çalışmalar falan 1 yılda iyi ilerletmişsin kendini
    geçen yıl mayısta başladım yazın işten dolayı pek kullanamadım tam 1 yılda olmadı aslında Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

DJ/Producer
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    576
    Thanks
    0

DisLike

0
    Bak dostum,böyle yaparsan hep ibrahim çelik gibi apaçi parçaları yaparsın
    ilkönce parçanın bir fikri olsun ve giriş gelişme sonuç tarzında olsun,hep aynı
    ritimle melodi ile gitme,zorla kendini biraz akor yazmak çok zor iş değil tekli
    akor yazıyorsun bide hiç zor değilDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    For Soundcloud : Burak Dogan

For Facebook Fan Page : Burak Dogan

Youtube Channel Burak Dogan

On Beatport Burak Dogan - Just Feel It

Reverbnation Burak Dogan

DJ Burak Doğan

Page 1 of 2 12 LastLast

Gönderme İzinleri