Results 1 to 9 of 9

Konu: Lady GaGa ft Beyonce - Telephone - Beyonce Lead -Club Remix- Deneme

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    56
    Thanks
    0

Lady GaGa ft Beyonce - Telephone - Beyonce Lead -Club Remix- Deneme

DisLike

0
    http://soundcloud.com/firat-altin/lady-gaga-ft-beyonce-telephoneDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Giris olmamis. Acapelladan calismissin qaliba. Hep ayni gitmis. Muzigin de pek uymamis.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    56
    Thanks
    0

DisLike

0
    evet rustam acapella müzik hep aynı gidiyor biliyorum deneme amaclı yaptım uyumlu olmuşmu diye bakmak için olmamış dedigin gibi kulaklıktan biraz iyi geliyordu şimdi dışarıdan kabinlerle dinledim farkettim bende.

Çok Sağol Teşekkürler düzeltmeye çalışcamDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi ALTINOGLU İletiler
    evet rustam acapella müzik hep aynı gidiyor biliyorum deneme amaclı yaptım uyumlu olmuşmu diye bakmak için olmamış dedigin gibi kulaklıktan biraz iyi geliyordu şimdi dışarıdan kabinlerle dinledim farkettim bende.

Çok Sağol Teşekkürler düzeltmeye çalışcam
    En iyi kulaklik bile yanilta bilir.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

DisLike

0
    acapellayla müziğin notaları olmamış Rustamin dediği gibi...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    56
    Thanks
    0

DisLike

0
    nota olarak hiç birşey yapmadım klawyenin sadece (A) tuşu ile vokale uyum saglamaya çalışyım 2 barlık bir döngü yapmıştım nota olarak vokale uyum sağlamaya çalıştım düzenleme kaldı fakat bir sorun çıktı projede vst açamıyorum tüm vst ler iptal çalışmıyor ve açılmıyor hata veriyor yeni bir proje yapcam
    sağol burak TeşekkürlerDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

DisLike

0
    bu arada bası değiştirsen sound olarak drum kit gayet uyumlu yeni projede aynı şeyleri kullansan olur... bitmiş halini dinlemek isterim Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    56
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi burakavci İletiler
    bu arada bası değiştirsen sound olarak drum kit gayet uyumlu yeni projede aynı şeyleri kullansan olur... bitmiş halini dinlemek isterim
    burak malesef projeyi berbat ettim ne kullandıgımı bulamadım yeniden degişik birşeyler yapcam clap kick hithat falan ne kullandım hatırlayamıyorum :S bu yaptıgıma yakın da olabilir. anlamadım ya pc demi sorun yoksa bendemi Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

DisLike

0
    olsun ya bi kere yaptıysan bir daha yaparsın Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri