Results 1 to 8 of 8

Konu: Yeni house parçam. ( DEMO - YORUMLARINIZI ALALIM ) <3

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    35
    Thanks
    0

Yeni house parçam. ( DEMO - YORUMLARINIZI ALALIM ) <3

DisLike

0
    http://soundcloud.com/talhacatalbas/dj-talha-atalba-demo-house

daha düzenlemeleri yapıcam.

yorum için teşekkürler Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Upfilter-lerin cok uzun ve bittinden sonra giriyosun diger alete. Drum kitlerin FL-in kendi kitleri hissi veriyo. Pek iyi degil. 0:40-dan sonra pad-in pek uyumsuz olmaya basliyo leadinle. 1:30-daki leadle tamamen bozdun isi. Parca genel olarak kalibsiz.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    35
    Thanks
    0

DisLike

0
    valla adminim sizede bişey beğendiremiyoruz....

amatörüz diyoruz, + facede yüzlerce dj ekli hepsinin yorumunu aldım kimisi biraz daha çalış kimisi güzel olmuş devam et kimisi şunu kaldır şunu koy falan yorumlar yaptı.

ama siz hep insanın ayıbını yüzüne vuruyorsunuz bi şarkıda herkes beğenirken siz hep eksikleri çıkartıyosunuz ortaya içimdeki müzik yapma isteği kayboldu gitti...

bu yorumdan sonra ban mı atarsınız naparsınız bilmem gerçek bu ki.

hem benim tarzım bu bunu yapıyorum bunu seviyorumDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Apr 2012
    İletiler
    148
    Thanks
    0

DisLike

0
    rustam ne güzel demiş. hem o dj'ler kimmiş yw.d onlar sana biraz daha çalış bilmem ne diye boş yorumlar yaparken rustam sana eksik olduğun noktaları somut bir şekilde söylemiş. Aklın varsa bu yorumları değerlendir dikkate al ve birdaha dene.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    https://www.facebook.com/TolgaUZULMEZ

soundcloud.com/tolga-uzulmez

https://twitter.com/tolgauzulmez

Trance&Uplifting.. My Drugs.
    Sample , midi ve herhangi hazır seslerle çalışıp;' ben müzik yapıyorum.' diyen, çalışmalarım ve paylaşımlarım hakkında yorum yapmasın lütfen.

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi l_production_l İletiler
    valla adminim sizede bişey beğendiremiyoruz....

amatörüz diyoruz, + facede yüzlerce dj ekli hepsinin yorumunu aldım kimisi biraz daha çalış kimisi güzel olmuş devam et kimisi şunu kaldır şunu koy falan yorumlar yaptı.

ama siz hep insanın ayıbını yüzüne vuruyorsunuz bi şarkıda herkes beğenirken siz hep eksikleri çıkartıyosunuz ortaya içimdeki müzik yapma isteği kayboldu gitti...

bu yorumdan sonra ban mı atarsınız naparsınız bilmem gerçek bu ki.

hem benim tarzım bu bunu yapıyorum bunu seviyorum
    Eksileri ogrenip bulup duzeltmezsen hic bir zaman mukemmele erisemezsin. Baska da bir diyecegim yok.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

DJ/Producer
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    576
    Thanks
    0

DisLike

0
    Sen şimdi ki dj'lerin tavsiyesine ne bakıyosun onlarında birşeyden çaktığı yok,güzel bi eleştiriyi ciddiye alırsan bir level daha atlarsın bunları unutma
    sabırlı olmasın bu eleştirileri elbet alıcaksınDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    For Soundcloud : Burak Dogan

For Facebook Fan Page : Burak Dogan

Youtube Channel Burak Dogan

On Beatport Burak Dogan - Just Feel It

Reverbnation Burak Dogan

DJ Burak Doğan

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi BurakDogan İletiler
    Sen şimdi ki dj'lerin tavsiyesine ne bakıyosun onlarında birşeyden çaktığı yok,güzel bi eleştiriyi ciddiye alırsan bir level daha atlarsın bunları unutma
    sabırlı olmasın bu eleştirileri elbet alıcaksın
    Simdi ki dj-ler derken dandik dj-leri kast ediyosundur umarim. Yoksa cok basarili dj-ler de var Turkiyede.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

DJ/Producer
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    576
    Thanks
    0

DisLike

0
    Sağlam dj'ler var tabi türkiyede bu arkadaşın konuştuğu kişileri diyorum yani anlamışsındır,
    tutupta emrah iş,ahmet sendil,dj tarkan felan dünya çapında kaliteli djlerDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    For Soundcloud : Burak Dogan

For Facebook Fan Page : Burak Dogan

Youtube Channel Burak Dogan

On Beatport Burak Dogan - Just Feel It

Reverbnation Burak Dogan

DJ Burak Doğan

Gönderme İzinleri