Results 1 to 6 of 6

Konu: Yine bir EURODANCE şarkısı, dinler ve yorumlarsanız sevinirim.

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    126
    Thanks
    2

Yine bir EURODANCE şarkısı, dinler ve yorumlarsanız sevinirim.

DisLike

0
    OSEZ MOI by ohaaabee on SoundCloud - Create, record and share your sounds for freeDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    Fena değil.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    126
    Thanks
    2

DisLike

0
    Teşekkür ederim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Guzel calisma. Gayet de basarili. Hep 90-larin Eurodance ve Europop tarz parcalarini sevmisimdir. Biz simdi olari yapmaya calisirken Sibel Alas 96-da Firarim Ben isimli parcayi yaptiginda kimse bilmiyodu ve pek anlamiyodu o tarzi. Ama o parca yapi itibarile Europop tarzindaydi. Hala da dinliyorum Sibel-i. Ve ya Aysen olsun. Onun da altyapilari saglam olan cok parcalari var bu tarzda. Mesela Bir Gunah Gibi 1999. Basarilarinin devamini dilerim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    126
    Thanks
    2

DisLike

0
    Teşekkür ederim RUSTAM, Ben eurodance tarzı dışında çok az müzik dinliyorum. Sibel Alaş'ın Firarım Ben'ine hayranımdır bu arada. Hele müziği ne güzeldir, senden ricam bu konuda benim bir numaram YONCA EVCİMİK - KIYAMET GÜNÜ'ni dinlemen. Şarkıyı mümkünse ses sisteminde indirip de dinle. Böyle bir müzik, alt yapı olamaz! Dahice bir sanat eseri diyebilirim. Bunun dışında Deniz Arcak da bu türü denedi ve birkaç başarılı şarkısı var. BEYAZ VADİ, Deli Ettin bunlardan birkaçıdır mesela. Yine Bendeniz'in Olmaz mı, Soner Arıca - Yalvarma (Remix), Tarkan'ın Seviş Benimle (melodiler özellikle), Aylin Livaneli - Hadi Gel Uzatma, Emel - Deli Et Beni, Tuğçe San - Neredesin. Bunlar tam benim tarzım parçalar. 90'lar geri dönse keşke.... Yorumun için tekrar teşekkürler. Başarılar...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi modernmabuse İletiler
    Teşekkür ederim RUSTAM, Ben eurodance tarzı dışında çok az müzik dinliyorum. Sibel Alaş'ın Firarım Ben'ine hayranımdır bu arada. Hele müziği ne güzeldir, senden ricam bu konuda benim bir numaram YONCA EVCİMİK - KIYAMET GÜNÜ'ni dinlemen. Şarkıyı mümkünse ses sisteminde indirip de dinle. Böyle bir müzik, alt yapı olamaz! Dahice bir sanat eseri diyebilirim. Bunun dışında Deniz Arcak da bu türü denedi ve birkaç başarılı şarkısı var. BEYAZ VADİ, Deli Ettin bunlardan birkaçıdır mesela. Yine Bendeniz'in Olmaz mı, Soner Arıca - Yalvarma (Remix), Tarkan'ın Seviş Benimle (melodiler özellikle), Aylin Livaneli - Hadi Gel Uzatma, Emel - Deli Et Beni, Tuğçe San - Neredesin. Bunlar tam benim tarzım parçalar. 90'lar geri dönse keşke.... Yorumun için tekrar teşekkürler. Başarılar...
    Ne demek ben tesekkur ederim. Guzel yapilara her zaman destekciyiz. 90-larla buyudum ve hep o yaslarda kalmka isterdim. Ne yazik ki... 90-lardan ne dinlediysem hepsini sevdim hala da dinliyorum. Ister yerli isterse de yabanci. Belirttigin sarkilarin hepsini biliyorum ve dinlemisligim var. Aysen o yillarda yabanci aranjorlrle calisiyodu. Sibel-i tam olarak bilmiyorum. 90-lara gore altyapi simdiki parcalardan cok cok ondeydi. Simdi o ismini yazdiklarindan hangisini klibi donuyo kanallarda? Hic biri tabii ki. Onlar artik okumuyolar. Milletin muzik zevki bozuldu resmen. Kaliteden anlayan kalmamis gibi. Simdiki parcalarda ne soz var ne de m uzik. Hep gup-gup, hep gup-gup. Boyle bir konu icin cok mutlu oldum. Sagol.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Last edited by RUSTAM; 03-12-2012 at 11:09.

Gönderme İzinleri