Results 1 to 7 of 7

Konu: ibrahim Soylu - Electrance (demo)

ibrahimsoylu
    Guest

ibrahim Soylu - Electrance (demo)

DisLike

0
    ibrahim Soylu - Electrance (demo) by ibrahimsoylu on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Melodi cok basit oldu. Kick ve clap guzel gitmemis. Ve yine tek duze oldu Ibrahim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    abi fazla uğraşamadım zaten sınavlar falan ve bu deneme oldu zaten müzait zamanda çalışacam üstünde yorum için teşekkürler.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    37
    Thanks
    0

DisLike

0
    evet arkadaş haklı melodi basit kalmış biraz. girişteki melodiyi biraz yavaşlatıp sonraki melodiyi biraz daha geniş notalandırırsan aslında iş olur gibi bekleneni vermemiş sondaki melodi arkadaşım. biraz daha gayretle çok daha iyisini yapabileceğini düşünüyorumDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi parlax61 İletiler
    evet arkadaş haklı melodi basit kalmış biraz. girişteki melodiyi biraz yavaşlatıp sonraki melodiyi biraz daha geniş notalandırırsan aslında iş olur gibi bekleneni vermemiş sondaki melodi arkadaşım. biraz daha gayretle çok daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum
    dediklerini uygulamaya çalışırım hele şu ilk sınav bi geçsin daha iyi çalışmlar yapıcam zaten yorum için teşşekkürler.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    37
    Thanks
    0

DisLike

0
    inşallah çalışmalarını bekliyoruz diyelim o zaman sınavlarında başarılar Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

ibrahimsoylu
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi parlax61 İletiler
    inşallah çalışmalarını bekliyoruz diyelim o zaman sınavlarında başarılar
    teşekkürler dostum.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri