Results 1 to 4 of 4

Konu: Ortalama Soluklar

beceriksiz müzisyen
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    267
    Thanks
    1

Ortalama Soluklar

DisLike

0
    şu ara sitede hiç yorumlama falan olmuyor paylaştıklarımıza yav,biraz bakın eleştirilerle birbirimizi geliştiriyoruz:
    http://soundcloud.com/eskilerdenacemi/ortalama-soluklarDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

beceriksiz müzisyen
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    267
    Thanks
    1

DisLike

0
    yaw bi yorum istedik dinleyin yorumlayın bu kadar mı zorlaştı ?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Soundtrack-çı orion's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    kardeşim ben derslere falan çalıştığım için siteye çok fazla giremiyorum o yüzden ksura bakma vallahi .. parçana gelince parçan hani böyle ümit besen vb. gibi olmuş .. tebrikler ama ritimlerri biraz daha iyi yapabilrsin başarlar kardşim...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

4. The Following User Says Thank You to orion For This Useful Post:

eskilerdenacemi (09-02-2012)

beceriksiz müzisyen
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    267
    Thanks
    1

DisLike

0
    sen istisnasın ya sözüm sana değil forum geneline hep ümit besen tepkisi veriyorsun kardeşim , ümit besen tarzıyla pek alakası yok bunun.arap müziği ve gencebay müziğinden etkilendim biraz.ritim farklılıklarına vakit ayırmıyorum evet senin zengin parçaların gibi yapamıyorum,olabilir daha zenginleştirici şeyler deneyebilirim.teşekkürler Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri