Results 1 to 5 of 5

Konu: Essah & Markaj - Torba Tornun

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2012
    İletiler
    4
    Thanks
    2

Essah & Markaj - Torba Tornun

DisLike

0
    Yine dostum Markaj ve diğer arkadaşım Essah'ın bir çalışmasını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Essah & Markaj Torba Tornun - YouTube

Her parçayı ayrı göndererek umarım flood yapmıyorumdur ama bu parça bugün kaydedildiği için ayrı bir başlık açmayı faydalı gördüm. Umarım hata yapmamışımdır.

Genel olarak bakacak olursak bu şarkıda öncekine ziyade consender mikrofon ve küçük bir mikser kullanıldı. Yani bir gelişim var.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Konsept guzel. Ama arkadasin sesi biraz tizimsi oldugu icin double vocal daha guzel ola bilirdi. Snare biraz daha kalin ola bilirdi. Ikinci arkadasin sesi biraz kalin ama muddy (camurlu). Back vocaller biraz olmus. Ilk parcadaki gibi bunda da yine revebr fazla kacmis ve cizirtilar var yine genel parcada. ama bu haliyle bile dinletti yani. Guzelmis. Sonu da harika olmus. Scratchler falan.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

3. The Following User Says Thank You to RUSTAM For This Useful Post:

Eray Gezer (09-07-2012)

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2012
    İletiler
    4
    Thanks
    2

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi RUSTAM İletiler
    Konsept guzel. Ama arkadasin sesi biraz tizimsi oldugu icin double vocal daha guzel ola bilirdi. Snare biraz daha kalin ola bilirdi. Ikinci arkadasin sesi biraz kalin ama muddy (camurlu). Back vocaller biraz olmus. Ilk parcadaki gibi bunda da yine revebr fazla kacmis ve cizirtilar var yine genel parcada. ama bu haliyle bile dinletti yani. Guzelmis. Sonu da harika olmus. Scratchler falan.
    Evet, gerçekten güzel. Essah'ın sesi biraz cezaya benziyor.
    Konuşmalar biraz gereksiz olmuş.
    Bu arada muddy bir stüdyo terimi midir? Yani şunun veya bunun vokali biraz çamurlu olmuş sık kullanılan bir terim midir?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi Eray Gezer İletiler
    Evet, gerçekten güzel. Essah'ın sesi biraz cezaya benziyor.
    Konuşmalar biraz gereksiz olmuş.
    Bu arada muddy bir stüdyo terimi midir? Yani şunun veya bunun vokali biraz çamurlu olmuş sık kullanılan bir terim midir?
    Muddy evet profosyoneller arasinda kullanilan bir terimdir. Ses camurlu gibi hiss edildiyi anda kullanilan bir sozcuk.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    51
    Thanks
    0

DisLike

0
    güzel bir çalışma ama o baştaki konuşma olmamış onu beğenmedim sadece onun dışında beğendim emeğinize sağlıkDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    http://soundcloud.com/battalaction

kalbimizin ritimlerini yazardık rap diye

Gönderme İzinleri