Results 1 to 3 of 3

Konu: Salih Dilsiz - In The Hole (Orjinal ve 2012 Mix)

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    43
    Thanks
    1

Salih Dilsiz - In The Hole (Orjinal ve 2012 Mix)

DisLike

0
    First Track;

Artist : Salih Dilsiz
    Track Name : In The Hole (Original Mix)
    Genre : Electronic
    Style : Trance
    Description : Parcadaki Mix ve Fx eksikliginin farkindayim.Kick ve Clap agir onuda biliyorum Baslline'daki o yanki efektinin agirligininda farkindayim Iste kullandigim seslerin agir olmasini kasten yaptim.Cunku kucuklugumde bir cukura dusmustum ve hayatimda yasadigim cok kotu deneyimlerende biriydi.Yaklasik 3-4 saat orada yari baygin halde yattigim zamanlari hatirlayarak yaptim bu parcayi.Biraz duygusal oldu

Link;

Second Track;

Artist : Salih Dilsiz
    Track Name : In The Hole (2012 Mix)
    Genre : Electronic
    Style : Trance
    Description : Buda biraz daha duygusalliktan uzak farkli birseyler denemek icin yaptigim bir Mix calismasi oldu bu parca icin.

Link;
    Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

DJ/Producer
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    576
    Thanks
    0

DisLike

0
    Crash çok fazla girişte kick clap gayet uyumlu geldi kulaklıktan bassline çok sert reverb harbi uçmuş düşünerek
    duygusal oldu dediğin parça hiç duygusal değil inan 2.40 da giriş güzel parça güzel olmuş sayılır
    2.ise kicki beğenmedim kulaklık kurbanıda olabilirim tabi snarede ağır hatsler tiz olmuş kaldır 0.30 saniyede giren hatsler
    bassline da gram bass yok tabi bassline niyeti ile kullandıysan 2.parça biraz daha güzel ama çok tek düze gidiyorDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    For Soundcloud : Burak Dogan

For Facebook Fan Page : Burak Dogan

Youtube Channel Burak Dogan

On Beatport Burak Dogan - Just Feel It

Reverbnation Burak Dogan

DJ Burak Doğan

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    43
    Thanks
    1

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi BurakDogan İletiler
    Crash çok fazla girişte kick clap gayet uyumlu geldi kulaklıktan bassline çok sert reverb harbi uçmuş düşünerek
    duygusal oldu dediğin parça hiç duygusal değil inan 2.40 da giriş güzel parça güzel olmuş sayılır
    2.ise kicki beğenmedim kulaklık kurbanıda olabilirim tabi snarede ağır hatsler tiz olmuş kaldır 0.30 saniyede giren hatsler
    bassline da gram bass yok tabi bassline niyeti ile kullandıysan 2.parça biraz daha güzel ama çok tek düze gidiyor
    Ben duygusal dusunerek yaptim demekki becerememisim Yapali baya oldu ilk parcayi fazla uzerinde durmadim.Fazla tek düze gitme hastalıgımdan bir turlu kurtulamadim onu da kabul ediyorum Yorumlarin icin sagol ustad Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri