Results 1 to 8 of 8

Konu: Aiwa Müzik Seti Hoparlörü

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    48
    Thanks
    5

Aiwa Müzik Seti Hoparlörü

DisLike

0
    Merhaba Arkadaşlar,

Aıwa marka, 6 ohmluk iki tane hoparlör var elimde. Bunu bir şekilde değerlendirmem mümkün müdür yoksa uğraşmaya değmez mi?Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    6 omluk ama kac watt rms, peak degerli? Ondan sonra kac inch woofer? Yapmak istedigin ne? Soyle ki yardim edelim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    48
    Thanks
    5

DisLike

0
    Yani Rustam öyle bir demişsinki sende, ben zaten bu dediğin bilgileri tam anlamıyla bilsem burda sormazdım Hoparlörün arkasına baktım sadece ohm değeri yazıyor. Bunun dışında bir bilgi yok Yapmak istediğin ne sorusu da mantıklı gelmedi çünkü herhangi bir şekilde değerlendirmem mümkün mü dedim. Yani her şekilde olabilir. Hoparlörün arkasına baktım sadece ohm değeri yazıyor. Bunun dışında bir bilgi yokDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi FLangus İletiler
    Yani Rustam öyle bir demişsinki sende, ben zaten bu dediğin bilgileri tam anlamıyla bilsem burda sormazdım Hoparlörün arkasına baktım sadece ohm değeri yazıyor. Bunun dışında bir bilgi yok Yapmak istediğin ne sorusu da mantıklı gelmedi çünkü herhangi bir şekilde değerlendirmem mümkün mü dedim. Yani her şekilde olabilir. Hoparlörün arkasına baktım sadece ohm değeri yazıyor. Bunun dışında bir bilgi yok
    Tam anlamiyla bilmiyosan o zaman bir sey yapamazsin onlarla. Olay om degerliyle bitmiyo maalesef. Gucunu bilmen gerek. Yoska nasil bir amfi kullanacagini kestiremezsin. Ya gerekli gucu veremezsin ya da oldugundan fazlasini verip yakarsin onlari. Benim sorma tarzima takilmissin ama senin sorma tarzin da o kadar acik degil. Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    48
    Thanks
    5

DisLike

0
    Altavoces digitales Aiwa sx-navh1200 120W - Santa Úrsula - Hogar y Jardín - AIWA SX NAVH 1200 model buDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Resimde kucuk gorunuo amma ebatlariyla bakarsak buyuk bir hop qaliba. 120w diye ama o olsa olsa peaktir. Kanal basina en cok 10w vere bilse dogru duzgun buyuk seydir. Amfi yapmasini biliyosan sema falan onere bilirim. Yok bilmiyosan direkt pc-ye baglama bence bunlari. Verim alamaya bilirsin. Bi amfi sart.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    48
    Thanks
    5

DisLike

0
    direkt bağlarsam yakar muhtemelen ses kartımı zamanla uzunluğu 45cm, genişliği 25cm civarında. Amfi le yapılır ama değer mi uğraşmaya bilemedim. 4 + 1 creative (2 + 1 olarak kullanıyorum ben) yetiyor bana şimdilik. Ama güzel birşey olacaksa ve çok masraflı olmayacaksa denerim biDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

RUSTAM
    Guest

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi FLangus İletiler
    direkt bağlarsam yakar muhtemelen ses kartımı zamanla uzunluğu 45cm, genişliği 25cm civarında. Amfi le yapılır ama değer mi uğraşmaya bilemedim. 4 + 1 creative (2 + 1 olarak kullanıyorum ben) yetiyor bana şimdilik. Ama güzel birşey olacaksa ve çok masraflı olmayacaksa denerim bi
    Amfi yapmayi biliyosan pek masrafi olmaz tabii ki. Yakma olayi da ola bilir ondan ziyade om farkliligi yuzuden ses azligi ola bilir. Hoparlorlerini bir amficiye gotur frekans araligi ve gucunu olcsun. Onlari bu ogrenelim ona gore gerekli amfi semalarini veririm. Ve yapimi icinde yardim ederim.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Başlığa Ait Etiketler

Gönderme İzinleri