Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12

Konu: Üyelere Rica

Kendi halinde
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    384
    Thanks
    1

DisLike

0
    Bizler zamanında amatör müzik yapıyorduk ama iyi programlıyorduk yani bu işten keyif alıyorduk zevk ve haz duygularımız buna yatkın olduğu için yapıyorduk bu bize yetiyordu fazlasını istemiyorduk ama siz yöneticiler bize fazlasını istemiş gibi davranmaktan yani eskiden bahsediyorum bundan hiç kaçınmadınız demek istediğim şu
    Zamanında başaramıyorduk öğrenmeye çalışıyorduk bazı şeyleri e tabi sizlerin yardımlarıyla öğrendik piştik sıfırdan mûzik editleme kıvamına geldik yani düşünsenize sizler Zamanında bizim değerimizi bilseydiniz kim bilir bu site türkiyede amatör bir müzik tayfası olarak değil ''tanınmak yerine'' nasıl bir konumda olurdu..
    ben düşünemyorum şahsen ama nedense bizim ülkemizde hep yargıdan önce infaz var yadırgama küçük düşürecek kelimeler ve benzeri herşey ama hakaret etmek istemiyorum siz egoist yöneticilerin yüzünden toplumda amatör program çocuğu olarak adlandırılıyoruz böyle bir noktadan sonra eski günlere nasıl geri dönüş yapmamızı bekliyorsunuz yada neyin planı bu benim düşünceme göre bu iş bitti bu savaşı kaybettik şahsen ben tekrar müzik yaparsam ,'İnsanlarla you tube üzerinden paylaşırım' , yorum olayınıda kapatırım insanlarla fikir alışverişi artık baydı..
    Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Last edited by dJDarkray; 04-02-2015 at 21:38.

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jul 2015
    İletiler
    1
    Thanks
    0

DisLike

0
    Bir an önce toparlansın...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Gönderme İzinleri