DisLike

0
Merhaba, ben istanbul Beylikdüzündeyim Bir yazıda ben konduraım şu foruma dedim. Hobilerimden biride müzik yapmaktır. Arada sırada klavyemden birşeyler çalar ruhumu dinlendiririm. Babam zengin olsa kendimi müzik işine verirdim ama babam zengin değildi :-) Sevdiğim işi meslek edinirdim yani müziği.. Ben mozart olsam piyanodan şahane klasikler döktürsem büyük ihtimalle annem arka odadan bağırırdı oğlum kıs şu orguuun sesiiiiniiiiiiiii !!! :-D Böyle bir destek var işte benim arkamda. Bizde napalım amatör takıldık ve amatör kaldık. Daha da bir bok olmaz müzik işinde benden. Amatörde olsak müzik insanı dinlendiriyor.. Eskiden çok fazla melodi ve söz uydurur orgda çalardım. İnsan yaşlandıkca ilhem perileri onu terkediyor galiba. Facebook denen meretin çıkmasıyla forumlarda çökme oldu. Yazan eleman çok az artık forumlarda .Okumayı sevmeyen bir memlekette yazan adam bulmak zor. Paylaşan insanda az. Bende SCUBATR Trkiye Tarafsz SCUBA Sitesi adresinde bir scuba dalış forumu yönetiyorum. Birlikden güç doğar müzik işinde de bunun doğru olduğunu düşünüyorum. İnsanlar guruplar kurup güzel şarkılar yapabilirler bence. Ülkemizde müzik piyasası iyi gitmiyor.. Unutulmaz müzikler ve besteler artık yapılmıyor. Çoğu unutulup gidiyor. Neyse bir zamanlar evime gelen misafir çocuğunun tuşlarını bozduğu orgumu parçalayıp klavye altındaki plastikeri tamir ettikdenden sonra müzik işine General midi olmayan ama midisi olan orgumu bilgisayara bağlayarakdan bu işede el attım. Kafa şişirmeye tam gaz devam :-D Sizlerinde desteğiyle.. Huuooop Forum .. İnşallah havaya yazmıyorumdur. Forum yaşıyordur inşallah. Bir şeyler öğrenecez öğretecez... Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM