Results 1 to 6 of 6

Konu: saksafon denemesi2

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    145
    Thanks
    8

saksafon denemesi2

DisLike

0
    saksafonla bi deneme daha yaptım pianoyla beraber bakalım begenecekmisiniz

https://soundcloud.com/dj_cool-3/sak3Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Last edited by antilogaritma; 04-28-2015 at 15:45.

Soundtrack-çı orion's Avatar
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    366
    Thanks
    2

DisLike

0
    vst lerden bahsetmiyorum sanki bir midi almışssın sonra ordaki midi enstrumanlarının yerine başka vstler koymuşssun gibi çünkü bir çok yerde kötü vst,ekolayzır vb.. gibi nedenlerden dolay bi bozukluk çıkıyor kulağımğı tırmalıyo resmen.. mesela 0:33 - 0:40 arası mesela 0:19 - 0:21 arası saksafon gibi gibi .. Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    145
    Thanks
    8

DisLike

0
    dediklerinden pek bişey anlamadım ama chordpulse programından akor dizilierini alıp fl studio ya yerleştiriyorum. sonra üstüne piano ve saksafon ekliyorum. fl de istediğim şey yok önceden baya forumda sordum ama yok öyle bişey...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Nov 2013
    İletiler
    132
    Thanks
    2

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi antilogaritma İletiler
    dediklerinden pek bişey anlamadım ama chordpulse programından akor dizilierini alıp fl studio ya yerleştiriyorum. sonra üstüne piano ve saksafon ekliyorum. fl de istediğim şey yok önceden baya forumda sordum ama yok öyle bişey...
    istediğin ses bankasını seçip;

piano roll, en sol üst köşede piano rolls option, chord, istediğim gam ve akoru seçip dizebilirsin. % 100 enstruman kalitesi vermez ama biraz enstruman gamlarını araştır internetten bikaç değişiklikle iyi bi sound yakalarsın.

dizdiğin notalar saksafona uyum sağlamadığı için arkadaş sana öyle demiş ki bende katılıyorum. her gam her enstrumandan % 100 verim vermez. biraz daha saksafonlu şarkılar dinlemeni öneririm.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    Last edited by rbek; 10-01-2014 at 12:28.

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    145
    Thanks
    8

DisLike

0
    fl deki chordlar o kadar kulağı tırmalıyorki anlatamam. ikincisi akoru seçtin diyelim basınıda ona göre ayarlaman gerekir ve drumsslarıda uygun seçmen gerekir. bunların 3ünüde birleştiren program varken ne diye o kadar ugraşıcam. programda akoru ve yan seslerle düzenlemesini kendi yapıyor flde bunu yapmak için müzik profesörü olmak lazım. yapabilen varsa bu sitede hangi parçaysa söylesin bende dinleyeyim .
    o kadar uğraşacağıma saksafon sesini biraz daha uydurmaya çalışırım daha kolay değilmi. veya içine gömmeye çalışırım belki ama şimdilik bu kadarını yapmak bile benim için başarı sayılır.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Nov 2013
    İletiler
    132
    Thanks
    2

DisLike

0
    kafana göre nota dizemezsin her akorun ilgili gamı vardır. uygun nota ve enstrumanda bi tırmalama olacağını sanmam ki kullanıyorum çok da yardımcı oluyor. programın yaptığı işler sınırlıdır. o kombinasyonları senin gibi kullanan binlerce kişi olabilir. orjinal işler peşindeysen biraz uğraşman gerekir. neyse burası tartışma alanı değil. projen hakkında söylenenler yukarda.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Gönderme İzinleri