Results 1 to 9 of 9

Konu: İlk Trance Denemem

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    63
    Thanks
    0

İlk Trance Denemem

DisLike

0
    Site hareketlenmeye başladı heralde cevaplar falan geliyor şimdi bende bi paylaşım atayımda bi yorumları görelim dedim

Şimdiden dinleyen ve yorumlayan herkese teşekkürler.

https://soundcloud.com/deejay-my/make-you-high-original-mix

Başlıkta belirttiğim gibi fazla bir şey beklemeyin arkadaşlar ben electrocuyum Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Nov 2013
    İletiler
    132
    Thanks
    2

DisLike

0
    valla hocam trance temellerini oturtmuşsun ama kendi mimarinde yükselmişsin. ritim sesler falan zaten onu ayırt edebilecek profesyonelliktesin tek olay melodi yazmak. kendin de biliyorsun zaten olayı ama güzel parça koy ortaya dinlensin yani.Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Jan 2014
    İletiler
    26
    Thanks
    0

DisLike

0
    Bencede Güzel olmus bir Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    63
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi rbek İletiler
    valla hocam trance temellerini oturtmuşsun ama kendi mimarinde yükselmişsin. ritim sesler falan zaten onu ayırt edebilecek profesyonelliktesin tek olay melodi yazmak. kendin de biliyorsun zaten olayı ama güzel parça koy ortaya dinlensin yani.
    trance bana göre değil zaten başka da yapmam yani acemilik müziği olsun bitsin bu da Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    63
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi Enes İletiler
    Bencede Güzel olmus bir
    ahahaha mesajı aldım Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Feb 2014
    İletiler
    74
    Thanks
    1

DisLike

0
    neyle yaptın bunu sample lar ne kadar hazırdı iyi gözüküyor...Diá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    May 2012
    İletiler
    63
    Thanks
    0

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi TheSedaT İletiler
    neyle yaptın bunu sample lar ne kadar hazırdı iyi gözüküyor...
    ben hazır sample kullanmamDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Yeni
    Katılım Tarihi
    Feb 2014
    İletiler
    74
    Thanks
    1

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi DJ_M.Y İletiler
    ben hazır sample kullanmam
    sample hazır olmayabilir ama demo şarkı açılıp içi silinip baştan yazılmışa benziyor çünkü çok fazla ses yapısı çok fazla melodi geçişleri akorlar ve temel trance geçişleri var

ben fruity loops kullanıcısıyım ve file-new dediğnde böyle bir alt yapı karşına çıkmaz rifler hazır olmasada alt ses yapısı hazır olduğu belli çünkü kulağa aşina bir parça

ama ses kalitesi olarak fl studio 11 in biraz altında kalmışDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM

Acemi
    Katılım Tarihi
    Mar 2012
    İletiler
    178
    Thanks
    3

DisLike

0
    Quote Orijinal Mesaj Sahibi TheSedaT İletiler
    sample hazır olmayabilir ama demo şarkı açılıp içi silinip baştan yazılmışa benziyor çünkü çok fazla ses yapısı çok fazla melodi geçişleri akorlar ve temel trance geçişleri var

ben fruity loops kullanıcısıyım ve file-new dediğnde böyle bir alt yapı karşına çıkmaz rifler hazır olmasada alt ses yapısı hazır olduğu belli çünkü kulağa aşina bir parça

ama ses kalitesi olarak fl studio 11 in biraz altında kalmış
    vstler ve ses paketlerin varsa sample olmadan bu sesleri elde edebilirsin... ki fl studio'nun vstlerinde sağlan synthesizerlar var aslında sytrusla bi çok ses elde edebilirsiniz kullanmayı çözerseniz... ben sample kullandıgını dusunmuyorum bu şarkılarda temelı oturtman ıcın bı kac sound var onları elde etmiş başarılı bi çalışma koymuşDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAMDiá»…n đàn Sinh Viên ÄẠI NAM
    twitter.com/iburakavci
    soundcloud.com/burakavci

Gönderme İzinleri